współpraca pomoc drogowa Łódź
współpraca pomoc drogowa Łódź

Pomoc

Drogowa

Posiadasz warsztat samochodowy na terenie miasta Łodzi, chcesz pozyskać nowych klientów? Zapraszamy do współpracy: 532 412 412
współpraca pomoc drogowa Łódź

Holowanie

Łódź

Zajmujemy się zawodowo holowaniem pojazdów niezdolnych do samodzielnej jazdy, dowozimy do dobrych warsztatów w Łodzi.
współpraca pomoc drogowa Łódź

Łódź

Laweta

Chętnie nawiążemy współpracę z dobrymi warsztatami samochodowymi na terenie Łodzi, zawodowo oferujemy przewóz pojazdów na lawetach.

Firma:

współpraca pomoc drogowa Łódź

Laweta Łódź - O nas

Współpracuj wyłącznie z najlepszymi, jako Twój partner zapewniamy najwyższą jakość usług, dzięki zdobytemu doświadczeniu, które budowaliśmy przez lata razem z rozwojem naszej działalności w branży pomocy drogowej w Łodzi.

Pomoc drogowa Łódź
Dla naszych partnerów oraz klientów jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę, siedem dni tygodniu. Dlatego partnerskim warsztatom samochodowym zapewniamy ciągłą dostawę pojazdów do naprawy. Jako legalnie działająca firma z siedzibą w Łodzi wystawiamy faktury VAT. Zapraszamy współpracy warsztaty samochodowe.

Usługi:

Holowanie Łódź
Stawiamy na szybkość dojazdu do klienta oraz bezpieczne i bezproblemowe dostarczenie pojazdu do warsztatu. Nszym klientom zapewniamy holowanie pojazdów:

- samochody,
- samochody dostawcze,
- motocykle,
- quady.

Laweta Łódź
Partnerskim warsztatom możemy zapewnić nawet dostawę kilku pojazdów dziennie, ponieważ działamy całą dobę oraz dysponujemy wieloma lawetami o ładowności do 60 ton. Celem działań pomocy drogowej jest teren miasta Łodzi. Naszym klientom gwarantujemy bezpieczeństwo powierzonego nam mienia, dlatego chcemy współpracować wyłącznie z najlepszymi warsztatami samochodowymi w Łodzi.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.Copyright © 2015 Pomoc Drogowa Łódź. Współpraca z warsztatami samochodowymi w Łodzi. Oferujemy holowanie Łódź w niskiej cenie, a usługi przewozu pojazdów: laweta Łódźtańsze niż myślisz.