Transport pojazdów Łódź
Transport pojazdów Łódź

Pomoc

Drogowa

Pojazd uległ kolizji lub odmówił posłuszeństwa? Postaw na profesjonalną pomoc drogową w Łodzi.
Transport pojazdów Łódź

Holowanie

Łódź

Firma Łódź ul. Cieszkowskiego 7/81 świadczy usługi pomocy drogowej na terenie miasta Łodzi.
Transport pojazdów Łódź

Łódź

Laweta

24/7 Czyli jeździmy non stop przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, dlatego na naszą pomoc drogową można liczyć o każdej porze dnia i nocy.

Firma:

Transport pojazdów Łódź

Laweta Łódź - O nas

Usługi pomocy drogowej o świetnym stosunku jakości do ceny. Zapewniamy szybki dojazd, bezpieczny przewóz pojazdów oraz atrakcyjną cenę. Dostępni jesteśmy dla Ciebie przez całą dobę. Sprawdź i przekonaj się osobiście korzystając z naszych usług holowania lub przewozu pojazdów lawetą - auto laweta Łódź.

Pomoc drogowa Łódź
Nie jesteś pewien czy skorzystać z naszej oferty pomocy drogowej, serdecznie zapraszamy do spotkania w naszej firmie. Nasze doświadczenie jest nie tylko gwarantem należycie wykonanej usługi, otrzymujesz bowiem fakturę VAT, którą możesz odliczyć jeśli pojazd jest zarejestrowany na firmę.

Usługi:

Holowanie Łódź
Wyruszamy do klienta natychmiast po zgłoszeniu. Holowanie na terenie Łodzi oferujemy przez 24 godziny na dobę od poniedziałku do piątku. Stawiamy na szybkość dotarcia do klienta oraz udzielenie profesjonalnej pomocy drogowej. Zdajemy sobie sprawę, że w przypadku kolizji dla kierowcy najważniejszy jest czas dotarcia lawety na miejsce, aby sprostać tym wymaganiom oferujemy błyskawiczny dojazd o każdej porze dnia i nocy. Jesteśmy również przygotowani na dany typ pojazdu do holowania lub przewozu laweta Łódź.

Holujemy pojazdy:
- samochody,
- samochody dostawcze,
- motocykle,
- quady.


Laweta Łódź
dysponujemy samochodami o ładowności do 60 ton, ale przewozimy również pojazdy o znacznie mniejszym tonażu.


Copyright © 2015 Pomoc Drogowa Łódź. Laweta Łódź na terenie miasta Łodzi oferujemy usługi z branży pomocy drogowej świadczonej w niskich cenach, holowanie Łódź naprawdę jest tanie.