Łódź Cieszkowskiego
Łódź Cieszkowskiego

Pomoc

Drogowa

Działamy przez 24 godziny na dobę oferując pomoc drogową na terenie miasta Łodzi ul. Cieszkowskiego 7/81.
Łódź Cieszkowskiego

Holowanie

Łódź

oferujemy, także holowanie różnego typu pojazdów w Łodzi, znajdziesz nas na ul. Cieszkowskiego 7/81.
Łódź Cieszkowskiego

Łódź

Laweta

Lawety dostępne przez całą dobę. Odwiedź nas: Łódź ul. Cieszkowskiego 7/81 lub zadzwoń: 532 412 412

Firma:

Łódź Cieszkowskiego

O nas

Przez lata oferowaliśmy swoje usługi na drogach całej Europy. W tym czasie zdobylismy bezcenne doświadczenie, zachodnie standardy pomocy drogowej wdrożyliśmy w naszym rodzimym mieście Łodzi.

Pomoc drogowa Łódź
Jesteśmy legalnie działającą firmą, dlatego na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT za nasze usługi z zakresu pomocy drogowej na terenie miasta Łodzi. W przypadku pojazdów firmowych koszt pomocy drogowej można odliczyć. Bez obaw możesz nam powierzyć swój pojazd, ponieważ wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo powierzonego nam mienia.

Usługi:

Holowanie Łódź
Jesteśmy gotowi na wezanie nas do holowania o każdej porze dnia i nocy. Atutem naszej firmy specjalizującej się w pomocy drogowej jest nie tylko błyskawiczna reakcja, ale również ekipa fachowców.

Holujemy pojazdy:
- samochody,
- samochody dostawcze,
- motocykle,
- quady.

Laweta Łódź
Różnorodność lawet to nie wszystko, stawiamy również na fachowców, ponieważ nasi pracownicy gwarantują, że usługa pomocy drogowej zostanie wykonana w należyty sposób zgodnie z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa oraz w atrakcyjnej cenie. W każdej chwili możesz odwiedzić nas w Łodzi na ul. Cieszkowskiego 7/81

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.Copyright © 2015 W Łodzi Pomoc drogowa w taniej niż myślisz. Nasze usługi są w konkurencyjnych cenach.