Holowanie Łódź

Pomoc

Drogowa

Oferujemy natychmiastową pomoc drogową na terenie miasta Łodzi, przyjeżdzamy od razu.
Pomoc drogowa Łódź

Holowanie

Łódź

Jeżeli potrzebujesz holowania o każdej porze z błyskawicznym dojazdem do klienta w atrakcyjnej cenie.
laweta łódź

Łódź

Laweta

Lawety na terenie miasta Łodzi dostępne w 24/7 do przewozu pojazdów. Telefon: 532 412 412

Firma:

Laweta Łódź

Laweta Łódź - O nas

Korzystając z naszych usług, korzystasz również z naszego doświadczenia zdobywanego na terenie całej Europy, gromadzonego przez lata. Dlatego możemy zaoferować Tobie wyłącznie profesjonalne usługi w atrakcyjnej cenie. Pomoc drogowa, holowanie, laweta Łódź.

Pomoc drogowa Łódź
Pomoc drogowa to nie tylko natychmiastowy dojazd na miejsce zdarzenia, ale również gwarancja należycie wykonanej usługi, a to przekłada się bezpieczeństwo powierzanego nam mienia. Aby jeszcze bardziej podnieść jakość naszych usług, wystawiamy faktury VAT, dzięki czemu koszt pomocy drogowej dla pojazdu firmowego można odliczyć.

Usługi:

Holowanie Łódź
Jesteśmy świadomi, że holowanie może być potrzebne w każdym miejscu na terenie miasta Łodzi oraz o każdej porze, dlatego oferujemy usługę holowanie przez 24/7 z najszybszym możliwym dojazdem do klienta.

Holujemy pojazdy:
- samochody,
- samochody dostawcze,
- motocykle,
- quady.

Laweta Łódź
Sama laweta, nawet najlepsza nie jest gwarancją prawidłowo wykonanie usługi, w naszej firmie liczy się również człowiek. Nasi pracownicy to ekipa przeszkolonych fachowców działających w branży od wielu lat, bo tylko doświadczenie gwarantuje bezpieczeństwo oraz wysoką jakość usług. Nasze lawety mają ładowność od 1,2 tony do 60 ton, dostosowane do każdego auta.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.Copyright © 2015 Pomoc Drogowa Łódź. Laweta Łódź do przewozu aut osobowych oraz dostawczych. Oferujemy również holowanie Łódź pojazdów na terenie Łodzi w konkurencyjnej cenie. Tanio usługi wysokiej jakości.