slide
Holowanie Łódź Tanio

Pomoc

Drogowa

Zasada działania naszej pomocy drogowej jest prosta, odbieramy wezwanie przez 24/7.
Pomoc drogowa Łódź Tanio

Holowanie

Łódź

Holowanie czy transport pojazdu w Łodzi? Dla naszej firmy każda usługa wykonywana jest błyskawicznie.
Laweta Łódź Tanio

Łódź

Laweta

Wszystkiego typu lawety, transportujemy samochody osobowe oraz dostawcze, quady oraz motocykle. Ładowność do 60 ton.

Firma:

Laweta Łódź Tanio

Laweta Łódź - O nas

Atrakcyjna cena to nie wszystko, pomoc drogowa oferowana przez naszą firmę z wieloletnim doświadczniem zdobywanym na drogach całej europy to również gwarancja bezpieczeństwa transportowanego przez naszą lawetę pojazdu.

Pomoc drogowa Łódź
Faktura VAT na życzenie klienta, ponieważ jestesmy legalnie działającą firmą na terenie Łodzi. Koszty holowania lub transportu można wrzucić w koszta dla samochodu firmowego. Doskonale zdajemy sobie sprawę, z odpowiedzialności jaka na nas ciąży gdy klient powierza nam swój pojazd, dlatego staramy się, aby usługa została dobrze wykonana.

Usługi:

Holowanie Łódź
Doceniamy zaufanie klientów i w zamian za to oferujemy wysoką jakość usług.

Holujemy pojazdy:
- samochody,
- samochody dostawcze,
- motocykle,
- quady.

Laweta Łódź
Szeroki zakres usług możemy zagwarantować jedynie posiadajać odpowiednik sprzęt do holowania oraz transportu pojazdów. Nasze lawety mogą przewozić pojazdy do 60 ton. Specjalizujemy się w udzielaniu pomocy drogowej o każdej porze dnia i nocy na terenie miasta Łodzi. Nasze pojazdy do holowania wraz z fachową ekipą stawiają naszą firmę na czołowych miejscach z branży. Priorytetem jest dla nas dojazd do klienta, dlatego natychmiast po odebraniu zgłoszeniu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.Copyright © 2015 Pomoc Drogowa Łódź - Laweta Łódź. WŁodzi oferta pomocy drogowej w atrakcyjnej cenie, oferujemy równiez tanie holowanie Łódź w dobrej cenie.