slide
Holowanie Łódź Cena

Pomoc

Drogowa

Zasada działania naszej pomocy drogowej jest prosta, odbieramy wezwanie przez 24/7. Zadzwoń: 532 412 412
Pomoc drogowa Łódź Cena

Holowanie

Łódź

Odwiedź naszą firmę i sprawdź osobiście lawety do przewozu pojazdów jakie oferujemy na terenie Łodzi.
Laweta Łódź Cena

Łódź

Laweta

Potrzebujesz błyskawicznego holowania lub innej usługi pomocy drogowej. Zapraszamy,

Firma:

Laweta Łódź Cena

Laweta Łódź - O nas

Przez lata oferowaliśmy pomoc drogową na terenie całej Europy, przez ten okres zdobyliśmy bezcenne doświadczenie w zakresie holowania oraz przewozu pojazdów na lawecie. Kolejnym atutem są atrakcyjne ceny.

Pomoc drogowa Łódź
Jesteśmy legalnie działającą firmą, na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT. Siedziba firmy na terenie miasta Łodzi na ulicy Cieszkowskiego 7/81. Świadczymy usługi przez całą dobę, dojeżdżamy do klienta błyskawicznie, a za bezpieczeństwo powierzonego nam mienia gwarantujemy, że zostanie dostarczone w takim stanie jakim je otrzymaliśmy. Odwiedź naszą firmą i przekonaj się osobiście.

Usługi:

Holowanie Łódź
Nasze działanie w zakresie pomocy drogowej jest proste, klient dzwoni do naszej firmy o dowolnej porze dnia i nocy, odbieramy zgłoszenie i laweta Łódź wyrusza w ciągu kilku minut.

Holujemy pojazdy:
- samochody,
- samochody dostawcze,
- motocykle,
- quady.

Laweta Łódź
Do transportu pojazdów oferujemy lawety o różnej ładowności. Maksymalna 60 ton. Przeszkoleni pracownicy zapewniają wysoki poziom usług oraz szybki dojazd do klienta. Poza usługami transportu pojazdów wykonujemy również holowanie pojazdów na terenie miasta Łodzi. Pomoc drogowa z szybkim dojazdem do klienta, to nie wszystko, liczy się również koszt usługi, tutaj jesteśmny rónież konkurencyjni.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.Copyright © 2015 Pomoc Drogowa Łódź - Laweta Łódź. W Łodzi oferta usług pomocy drogowej w atrakcyjnej cenie, oferujemy równiez tanie holowanie Łódź w super cenie.