slide
holowanie Łódź

Pomoc

Drogowa

Problemy z pojazdem? Zadzwón do naszej firmy: 532 412 412 specjalizującej się w pomocy drogowej na terenie Łodzi.
Pomoc drogowa Łódź

Holowanie

Łódź

Firma oferująca usługi w zakresie pomocy drogowej z siedzibą na ulicy Cieszkowskiego 7/81 Łódź.
auto laweta Łódź

Łódź

Laweta

Dla naszej firmy pora nocy czy dnia nie ma żadnego znaczenia. Zawsze działamy błyskawicznie, jak najszybsze udzielenie pomocy to nasz priorytet.

Firma:

auto laweta Łódź

Laweta Łódź - O nas

Misją naszej firmy jest pomoc drogowa udzielana na terenie miasta Łodzi. Doświadczenie jednak zdobywaliśmy na autostradach całej Europy, dlatego nasza oferta jest bezkonkurencyjna i najwyższej jakości.

Pomoc drogowa Łódź
Możesz odwiedzić nas w siedzibie firmy na ul. Cieszkowskiego 7/81 lub skontaktować się z nami telefonicznie: 532412412. Pamiętaj, że nasze usługi dla samochodów firmowych możesz odliczyć, ponieważ wystawiamy faktury VAT. Nade wszystko dbamy o to, aby powierzony nam pojazd dotarł do celu w takim samym stanie w jakim został nam powierzony.

Usługi:

Holowanie Łódź
Wyruszamy do klienta natychmiast po zgłoszeniu. Holowanie na terenie Łodzi oferujemy przez 24 godziny na dobę od poniedziałku do piątku. Stawiamy na szybkość dotarcia do klienta oraz udzielenie profesjonalnej pomocy drogowej.

Holujemy pojazdy:
- samochody,
- samochody dostawcze,
- motocykle,
- quady.

Laweta Łódź
Dysponujemy lawetą o ładowności do 60 ton, dlatego możemy zaoferować szeroki zakres usług związanych z pomocą drogową w Łodzi. Kolejnym atutem naszej firmy jest nasza ekipa pracowników, składająca się z najlepszych fachowów z wieloletnim doświadczeniem, a to przekłada się na szybkość w działaniu oraz bezpieczeństwo.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług laweta Łódź.Copyright © 2015 Pomoc Drogowa Łódź. Laweta Łódź zakres usług z branży pomocy drogowej świadczonej na terenie miasta Łodzi w niskich cenach, holowanie Łódź naprawdę jest tanie.