Wysoka jakość usług pomocy drogowej Łódź
Wysoka jakość usług pomocy drogowej Łódź

Pomoc

Drogowa

Naszym klientom zapewniamy usługi z zakresu pomocy drogowej w możliwie najwyższej dostępnej jakości na terenie miasta Łodzi.
Wysoka jakość usług pomocy drogowej Łódź

Holowanie

Łódź

Dołożymy wszelkich starań, aby bezpiecznie i szybko móc holować każdy pojazd do celu, dojeżdżamy do klienta błyskawicznie.
Wysoka jakość usług pomocy drogowej Łódź

Łódź

Laweta

Dysponujemy różnymi rodzajami lawet do transportu pojazdów na terenie Łodzi. Wyjeżdżamy natychmiast po zgłoszeniu: 532 412 412

Firma:

Wysoka jakość usług pomocy drogowej Łódź

Laweta Łódź - O nas

Wybierając naszą pomoc drogową decydujesz się na skorzystanie z usługi o najwyższej jakości w dobrej cenie. Nasze doświadczenie przekłada się na sprawność i szybkość w działaniu na terenie miasta Łodzi.

Pomoc drogowa Łódź
Zdajemy sobię sprawę, że pomoc drogowa jest potrzebna natychmiast nie tylko godzinach pracy, ale również w nocy. Tutaj liczy się czas dojazdu oraz bezpieczne wykonanie usługi czyli przewóz pojazdu, właśnie na szybkość dotarcia do zdarzenia stawiamy największy nacisk zachowując wszelkie normy bezpieczeństwa. Nasza laweta Łódź wyjeżdża natychmiast. Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT.

Usługi:

Holowanie Łódź
Holujemy najróżniejsze typy pojazdów, podejmiemy nawet najcięższe wyzwania. Nasza laweta Łódź dociera do klienta błyskawicznie o każdej porze dnia i nocy w mieście Łodzi.

- samochody,
- samochody dostawcze,
- motocykle,
- quady.

Laweta Łódź
Ładowność lawet do 60 ton dostępne na telefon lub w siedzibie naszej firmy w Łodzi na ulicy Cieszkowskiego 7/81. Lawety dostępne są przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zapewniamy najwyższą jakość usług oraz dajemy gwarancje bezpieczeństwa powierzonego nam mienia. Firma z wieloletnim doświadczeniem świadczy również usługi holowania pojazdów dostawczych oraz osobowych. Przewozimy również motocykle.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.Copyright © 2015 Pomoc Drogowa Łódź. Gwarantujemy najwyższą jakość usług w Łodzi zakresie pomocy drogowej. Przewóz pojazdów lawetą Łódź w atrakcyjnej cenie. Usługi holowanie Łódźtanie