slide
Laweta Łódź

Pomoc

Drogowa

Pomoc drogowa Łódź o każdej porze dnia i nocy. Przyjeżdżamy natychmiast 24/7
Holowanie łodź

Holowanie

Łódź

Holowanie pojazdów na terenie miasta Łodzi z dojazdem w każde miejsce, wyjeżdżamy natychmiast: 532 412 412
Holowanie Łódź

Łódź

Laweta

Oferujemy całodobowy przewóz pojazdów w mieście Łódź. Lawety dostępne 24 godziny na dobę.

Firma:

Holowanie Łódź

Holowanie Łódź - O nas

Doświadczenie w holowaniu pojazdów zdobywane na trasach całej Europy. Przez lata wypracowaliśmy stabilny status firmy oferujący wyłącznie profesjonalne usługi w atrakcyjnych dla każdego użytkownika pojazdu cenach. Pomoc drogowa 24h, holowanie Łódź, auto laweta Łódź.

Pomoc drogowa Łódź
Specjalizujemy się w konkretnym regionie czyli holujemy pojazdy głównie na terenie miasta Łodzi, tak zawężone celowo przez naszą firmę działanie pozwala na lepszą kontrole, z uwagi na mniejszy obszar działania, w rezultacie wypracowaliśmy szybszy sposób dotarcia do klienta jak i dużo szybsze odstawienia do celu holowanego pojazdu.

Usługi:

Holowanie Łódź
Podczas awarii lub kolizji pojazdu holowanie jest potrzebne natychmiast, doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego stawiamy przede wszystkim na błyskawiczny dojazd do klienta o każdej porze dnia i nocy, ponieważ nasza firma holuje pojazdy przez 24/7 na terenie miasta Łodzi.

Holujemy pojazdów:
- samochody,
- samochody dostawcze,
- motocykle,
- quady.

Laweta Łódź
Dysponujemy różnymi lawetami oraz pojazdami do holowania na terenie Łodzi. Jednak nasza firma to nie tylko różnorodność lawet do ładowności nawet 60 ton, ale naszą firmą tworzą fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, a to jest gwarantem bezpieczeństwa powierzonego nam mienia.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.Copyright © 2015 Pomoc Drogowa Łódź. Laweta Łódź do przewozu aut osobowych oraz dostawczych. Oferujemy również holowanie Łódź pojazdów na terenie Łodzi w konkurencyjnej cenie. Tanio usługi wysokiej jakości.